Müzayede komisyon oranımız %10 ve Kdv oranımız %18'dir. Online müzayedemizde beğenilerinize sunulan eserlerin ekspertizleri konusunda uzman eksperler ve danışma kurulumuz tarafından yapılmaktadır.
YAYOI KUSAMA
Yellow Pumpkin, Cold cast resin, 2013 yılında yürütülen bu çalışma, numarasız ve sınırlı sayıda üretilmiştir. Alt tarafında sanatçının telif hakkı ile damgalanmıştır. Eserin orijinal kutusu bulunmaktadır. 9,5x7,5 cm Provenance : Eserin benzerleri Sothebys Müzayede evinde 3.000 ABD Dolarına satılmaktadır. https://www.sothebys.com/en/buy/_kusama-pumpkins-318c
Share
Ask a question
Ask a question
YAYOI KUSAMA
Red Pumpkin, Cold cast resin, 2013 yılında yürütülen bu çalışma, numarasız ve sınırlı sayıda üretilmiştir. Alt tarafında sanatçının telif hakkı ile damgalanmıştır. Eserin orijinal kutusu bulunmaktadır. 9,5x7,5 cm Provenance : Eserin benzerleri Sothebys Müzayede evinde 3.000 ABD Dolarına satılmaktadır. https://www.sothebys.com/en/buy/_kusama-pumpkins-318c
Share
Ask a question
Ask a question
ROBERT INDIANA
"Classic Love" İmzalı. El dokuma yün. Edition: 5024/10,000 79x79 cm.
Share
Ask a question
Ask a question
JEFF KOONS (AFTER)
Monkey Train, Printed on paper, A limited edition 316/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 60x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ROBERT INDIANA (AFTER)
Love, Printed on paper, A limited edition 237/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ROBERT INDIANA (AFTER)
Love, Printed on paper, A limited edition 204/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
SALVADOR DALİ (AFTER)
Ace of Hearts, Printed on paper, A limited edition 106/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 80x60 cm
Share
Ask a question
Ask a question
SALVADOR DALİ (AFTER)
Queen of Hearts, Printed on paper, A limited edition 121/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 80x60 cm
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
ELİF NACİ LİTOĞRAFİ
Kasımpatı, 1981 tarihli ve imzalı. 17/50 edition litografi baskı. 70x50 cm
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
BEDRİ RAHMİ EYÜBOĞLU (1975-1936)
Kompozisyon, imzasız kağıt üzeri baskı. 13x31 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ROBERT INDIANA (AFTER)
Love (Red-Blue-Green), Painted Polystone, edetion 35/500. 10x10x5 cm cm. Provenance : Sanatçının 1966 yılında tasarlamış olduğu bu eser sınırlı sayıda üretilmiş, sertifikalı ve orijinal kutusundadır.
Share
Ask a question
Ask a question
ROBERT INDIANA (AFTER)
Love ( White Blue Pink), Painted Polystone, edetion 19/500. 10x10x5 cm. Provenance : Sanatçının 1966 yılında tasarlamış olduğu bu eser sınırlı sayıda üretilmiş, sertifikalı ve orijinal kutusundadır.
Share
Ask a question
Ask a question
ANDY WARHOL (AFTER)
Queen Elizabet II. Of The United Kingdom, Printed on paper, A limited edition 28/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 66.5x80 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BANKSY (AFTER)
Girl with Balloon, Printed on paper, A limited edition 44/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 80x60 cm
Share
Ask a question
Ask a question
TAKASHI MURAKAMI (AFTER)
Then, Printed on paper, A limited edition 335/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BANKSY (AFTER)
Choose Your Weapon, Printed on paper, A limited edition 86/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ANDY WARHOL (AFTER)
Liza (Liza Minnelli), Printed on paper, A limited edition 95/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ROBERT INDIANA (AFTER)
Love (Red-Blue-Green), Painted Polystone, edetion 59/500. 15x15x7,5 cm. Provenance : Sanatçının 1966 yılında tasarlamış olduğu bu eser sınırlı sayıda üretilmiş, sertifikalı ve orijinal kutusundadır.
Share
Ask a question
Ask a question
ROBERT INDIANA (AFTER)
Love ( White Blue Pink), Painted Polystone, edetion 11/500. 15x15x7,5 cm. Provenance : Sanatçının 1966 yılında tasarlamış olduğu bu eser sınırlı sayıda üretilmiş, sertifikalı ve orijinal kutusundadır.
Share
Ask a question
Ask a question
BANKSY (AFTER)
Love Rat, Printed on paper, A limited edition 83/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 80x60 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BANKSY (AFTER)
Love is in the Air, Printed on paper, A limited edition 45/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 80x60 cm
Share
Ask a question
Ask a question
TAKASHI MURAKAMI (AFTER)
Then, Printed on paper, A limited edition 144/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
KEİTH HARİNG (AFTER)
Untitled, Printed on paper, A limited edition 153/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ANDY WARHOL (AFTER)
Marilyn (Marilyn Monroe), Printed on paper, A limited edition 204/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
TAKASHI MURAKAMI (AFTER)
Then, Printed on paper, A limited edition 97/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
KEİTH HARİNG (AFTER)
Andy Mouse, Printed on paper, A limited edition 49/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BANKSY (AFTER)
CND Soldiers, Printed on paper, A limited edition 29/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 80x60 cm
Share
Ask a question
Ask a question
KEİTH HARİNG (AFTER)
Andy Mouse, Printed on paper, A limited edition 59/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ANDY WARHOL (AFTER)
Liza (Liza Minnelli), Printed on paper, A limited edition 147/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ANDY WARHOL (AFTER)
Queen Elizabet II. Of The United Kingdom, Printed on paper, A limited edition 54/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 66.5x80 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ANDY WARHOL (AFTER)
Liz (Liz Taylor), Printed on paper, A limited edition 89/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ANDY WARHOL (AFTER)
Liza (Liza Minnelli), Printed on paper, A limited edition 73/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BANKSY (AFTER)
Love is in the Air, Printed on paper, A limited edition 63/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 80x60 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BANKSY (AFTER)
Love is in the Air, Printed on paper, A limited edition 83/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 80x60 cm
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
AVNİ ARBAŞ (1919-2003)
Fine Art Print, Çiçekler, 54/75 edition baskı. 46X32 cm
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
ANDY WARHOL (AFTER)
Marilyn (Marilyn Monroe), Printed on paper, A limited edition 89/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BANKSY (AFTER)
Choose Your Weapon, Printed on paper, A limited edition 98/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ANDY WARHOL (AFTER)
Liz (Liz Taylor), Printed on paper, A limited edition 143/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BANKSY (AFTER)
Choose Your Weapon, Printed on paper, A limited edition 71/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ANDY WARHOL (AFTER)
Liz (Liz Taylor), Printed on paper, A limited edition 77/500. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
CANAN BERBER ÇİFT KAĞIT AĞIRLIĞI
Köylü kadını konulu çift kağıt ağırlığı. 8 cm
Share
Ask a question
Ask a question