Müzayedemizde uygulanan komisyon oranı %10, KDV oranı ise %18'dir. Ödeme süresi müzayede bitiminden sonra 7 (yedi) iş günüdür. Açık arttırma sonrası "SATIŞ İPTALİ, CAYMA HAKKI, veya ALIMDAN VAZGEÇME" söz konusu değildir, cezai şart olarak %30 aracılık hizmeti uygulanır.
TAKASHI MURAKAMI (AFTER)
Then, Printed on paper, A limited edition. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ANDY WARHOL (AFTER)
Liz (Liz Taylor), Printed on paper, A limited edition. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
KEITH HARING (AFTER)
Andy Mouse, Printed on paper, A limited edition. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BANKSY (AFTER)
Choose Your Weapon, Printed on paper, A limited edition. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
SALVADOR DALİ (AFTER)
Ace of Hearts, Printed on paper, A limited edition. Eserin sertifikası mevcuttur. 80x60 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BANKSY (AFTER)
CND Soldiers, Printed on paper, A limited edition. Eserin sertifikası mevcuttur. 80x60 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BANKSY (AFTER)
Share
Ask a question
Ask a question
ANDY WARHOL (AFTER)
Liza (Liza Minnelli), Printed on paper, A limited edition. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ANDY WARHOL (AFTER)
Share
Ask a question
Ask a question
ROBERT INDIANA (AFTER)
Love, Printed on paper, A limited edition. Eserin sertifikası mevcuttur. 70x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BEARBRICK DAFT PUNK
Bearbrick, Daft Punk figür, Medicom toy tarafından üretilen bu eser orijinal kutusundadır. 27.5 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BEARBRICK A BATHING APF
Bearbrick, A Bathing Apf, Medicom toy tarafından open edition olarak üretilmiş orijinal kutusundadır. 27.5 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BEARBRICK VANGOGH
Bearbrick, Vangogh figür, Medicom toy tarafından üretilen bu eser orijinal kutusundadır. 27.5 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BEARBRICK NİNJA TURTLE MICHELANGELO
Bearbrick, Ninja Turtle Michelangelo figür, Medicom toy tarafından üretilen bu eser kutusundadır. 27.5 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BEARBRICK NİNJA TURTLE LEONARDO
Bearbrick, Ninja Turtle Leonardo figür, Medicom toy tarafından üretilen bu eser kutusundadır. 27.5 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BEARBRICK NİNJA TURTLE DONATELLO
Bearbrick, Ninja Turtle Donatello figür, Medicom toy tarafından üretilen bu eser kutusundadır. 27.5 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BEARBRICK NİNJA TURTLE RAFAEL
Bearbrick, Ninja Turtle Rafael figür, Medicom toy tarafından üretilen bu eser kutusundadır. 27.5 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ROBERT İNDİANA (AFTER)
Love White Blue Pink, Painted Polystone, edetion. Eserin kutusu ve sertifikası bulunmaktadır. 15x15x7.5 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ROBERT İNDİANA (AFTER)
Love Red Blue Green, Painted Polystone, edetion. Eserin kutusu ve sertifikası bulunmaktadır. 15x15x7.5 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ROBERT İNDİANA (AFTER)
Art (Red-Blue), Painted Polystone. 30x30x15 cm. Provenance : Sanatçının 1972 yılında tasarlamış olduğu bu eser sınırlı sayıda üretilmiş, sertifikalı ve orijinal kutusundadır.
Share
Ask a question
Ask a question
BANKSY WHITE FLOVER BOMBER
2016, Bnaksy : Flover Bomber, 36x9x32 (AFTER) Open Edition MEDİCOM TOY
Share
Ask a question
Ask a question
BANKSY BLACK FLOVER BOMBER
Share
Ask a question
Ask a question
BANKSY RED FLOVER BOMBER
Share
Ask a question
Ask a question
BEARBRICK BACCARAT KRİSTAL (PURPLE)
2019 yılında MEDİKOM TOY ve BACCARAT taradın üretilen Bearbrick sınırlı sayıda üretilmiş ve orijinal kutusundadır. 14 cm
Share
Ask a question
Ask a question
BEARBRICK BACCARAT KRİSTAL (BLUE)
Share
Ask a question
Ask a question
ALEV ÖZAS
Haliç, 2016 tarihli ve ıslak imzalı. AE serisi serigrafi. 46x56 cm
Share
Ask a question
Ask a question
ALEV ÖZAS
Galata, 2016 tarihli ve ıslak imzalı. AE serisi serigrafi. 56x46 cm
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
ADNAN TURANİ
Kemancılar, 2014 tarihli ve imzalı. Kağıt üzeri karışık teknik. Provenance : Eserin aile sertifikası vardır. 50x70 cm
Share
Ask a question
Ask a question
EMİNE DURAK
Migration of birds, 2021 tarihli ve imzalı. Tuval üzeri yağlı boya. 100x100 cm
Share
Ask a question
Ask a question
YÜKSEL BAŞARAN YILDIZ
Kompozisyon, 2021-2022 tarihli ve imzalı. Tuval üzeri karışık teknik ve yağlı boya. 100x150 cm
Share
Ask a question
Ask a question
REMZİ KARABULUT
Aybalam serisi, 2021 tarihli ve imzalı. Tuval üzeri yağlı boya. 110x90 cm
Share
Ask a question
Ask a question
YÜKSEL BAŞARAN YILDIZ
Kompozisyon, 2021-2022 tarihli ve imzalı. Tuval üzeri yağlı boya. 120x80 cm
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question
DEVRİM ERBİL
İstanbul, 2010 tarihli ve ıslak imzalı. 100/7 edition serigrafi. 75x65 cm
Share
Ask a question
Ask a question
JEFF KOONS (AFTER)
Blue Balloon Rabbit, Cold cast resin, edition. Eserin sertifikası ve kutusu bulunmaktadır. 25x14x13.5 cm
Share
Ask a question
Ask a question
JEFF KOONS (AFTER)
Silver Gold Rabbit, Zinc alloy, edition number 137/500. Eser orijinal kutulu ve sertifikalıdır. 22 cm
Share
Ask a question
Ask a question
JEFF KOONS (AFTER)
Gold Rabbit, Zinc alloy, edition. Eser orijinal kutulu ve sertifikalıdır. 22 cm
Share
Ask a question
Ask a question
JEFF KOONS (AFTER)
Blue Rabbit, Zinc alloy, edition number. Eserin sertifikası ve kutusu bulunmaktadır. 10x6.5x6.5 cm
Share
Ask a question
Ask a question
JEFF KOONS (AFTER)
Red Rabbit, Zinc alloy, edition number. Eserin sertifikası ve kutusu bulunmaktadır. 10x6.5x6.5 cm
Share
Ask a question
Ask a question
JEFF KOONS (AFTER)
Silver Rabbit, Zinc alloy, edition number. Eserin sertifikası ve kutusu bulunmaktadır. 10x6.5x6.5 cm
Share
Ask a question
Ask a question
JEFF KOONS (AFTER)
Gold Rabbit, Zinc alloy, edition number. Eserin sertifikası ve kutusu bulunmaktadır. 10x6.5x6.5 cm
Share
Ask a question
Ask a question
JEFF KOONS (AFTER)
Pink Rabbit, Zinc alloy, edition number. Eserin sertifikası ve kutusu bulunmaktadır. 10x6.5x6.5 cm
Share
Ask a question
Ask a question
JEFF KOONS (AFTER)
Balloon Dog, Pink, Cold cast resin, edition. Eserin kutusu ve sertifikası bulunmaktadır. 10x4x10 cm
Share
Ask a question
Ask a question
JEFF KOONS (AFTER)
Balloon Dog, Gold, Cold cast resin, edition. Eserin kutusu ve sertifikası bulunmaktadır. 10x4x10 cm
Share
Ask a question
Ask a question
JEFF KOONS (AFTER)
Balloon Dog, Silver, Cold cast resin, edition. Eserin kutusu ve sertifikası bulunmaktadır. 10x4x10 cm
Share
Ask a question
Ask a question